تبریزبیدار
پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۳:۵۳ شناسه خبر : ۱۰۸۰۳۱۰

رئیس مرکز سلامت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

ایثارگری دانشجویان تبریزی به پویش کشوری تبدیل شد

خدادادی ضمن قدردانی از اقدامات دانشجویان تبریزی در مقابله با کرونا گفت: برنامه همتایاران از تبریز شروع شد و الان این پویش کشوری می شود.

به گزارش تبریز بیدار ، خداداد خدادادی در مراسم افتتاحیه فاز دوم پویش من ایرانم و کمپین کروما توسط همتایاران سلامت روان و سازمان «امید سازان راه سلامت» اظهار داشت:  من حرف هایی که باید به دانشجویان بزنم را بعدا به خودشان می زنم. الان می خواهم چند نکته را به شما آقایان محترم که این کمپین و کار خیر را ساپورت می کنید عرض کنم. قبل از هرچیز ما باید قدردان این دانشجویان باشیم که واقعا بی منت و بدون انتظار به مردم آموزش می دهند و خدمت می کنند.

وی با بیان اینکه اینگونه ایثارها در جامعه کمیاب است، افزود: الان مرکز مشاوره ما در وزارت بهداشت، جزو مراکز مشاوره ردیف اول است. برنامه همتایاران در رابطه با ویروس کرونا هم اول از تبریز شروع شد و الان این پویش کشوری می شود.

رئیس مرکز مشاوره و سلامت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: این دانشجویان همیشه کنارمان بودند و توانستند همه جای شهر بخصوص مناطق پر خطر شهر، تاکسیرانی ها، نانوایی ها و آرایشگر ها را پوشش دهند و در واقع کمک بزرگی به دانشگاه و جامعه بکنند.

Image title

خدادادی ادامه داد: از شما مسئولین که تا به اینجا از این کمپین و پویش حمایت کرده اید هم می خواهم که باز هم حمایت خود را ادامه دهید و ما هم کنارتان خواهیم بود. 

لازم به ذکر است عصر امروز توزیع ماسک رایگان در محله های منطقه محروم رضوانشهر توسط دانشجویان علوم پزشکی انجام گرفت.

نظرات

GB

از تمام کسانی که عالمان عمل هستند کمال تشکر و قدردانی را داریم پس دیدیم که به جای سنگ اندازی می توان کار مفید هم انجام داد