تبریزبیدار
جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۹:۲۶:۵۴ شناسه خبر : ۱۰۸۰۹۷۴

سرمربی تراکتور:

به فرم ایده آل خواهیم رسید / جای پرشورها خالی بود

منصوریان بعد از تساوی بدون گل تیمش در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: مقابل تیم نفت مسجد سلیمان خلق موقعیت خوبی داشتیم و در آینده به فرم ایده آل خواهیم رسید.

به گزارش تبریز بیدار ، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری بعد از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته اول لیگ بیستم گفت:می دانستیم حریف، در زمین خود بازی می کند. از کیفیت تیم راضی هستم اما شانس گل های زیادی را سوزاندیم. 

وی با بیان اینکه هوای بارانی و زمین خیس بر بازی تاثیر گذاشت، افزود: به داور گفتم بازی وقت اضافه بیشتری می طلبید.

سرمربی تراکتور بیان داشت: در دو صحنه، بازیکنان ما اعتقاد به پنالتی به نفع تراکتور داشتند.

منصوریان در مورد بازیکنان جدید تراکتور گفت: این نفرات ما خیلی خوب هستند و از تیم های گمنام آمده اند و زمانبر هست تا به شرایط تیم تراکتور با هواداران میلیونی برسند. 

وی در خصوص نحوه بازی تراکتور اظهار داشت:  ما با ٣ دفاع وسط و ۲ مهاجم بازی می کنیم. روش بازی به ما اجازه می دهد تا بازی مالکانه ای انجام دهیم. امروز برابر تیمی با ۵ دفاع و ۴ بازیکن جلوی مدافعان، خلق موقعیت خوبی داشتیم چرا که باز کردن این خط دفاع سخت است. بارش باران هم کیفیت ضربات آخر را کم می کرد. 

وی با تاکید بر اینکه ما به فرم ایده آل خواهیم رسید، گفت: جای هواداران پرشور خالی است، امیدواریم مصیبت کرونا از بین برود و مثل سابق ورزشگاه پر شود.حضور هوادران برای ما قوت قلب است.