تبریزبیدار
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۲۲:۴۴:۳۳ شناسه خبر : ۱۰۸۱۰۲۰

واکنش رییس شورای شهر به خبر تبریزبیدار؛

ایرادات لوپ توانیر جهت اصلاح، به مشاور پروژه منتقل شد

دبیری از انجام اصلاحات پروژه لوپ توانیر خبر داده و گفت: مشاور پروژه نکات اعضای کمیسیون عمران شورای شهر را اجرایی می کند.

به گزارش تبریز بیدار ، شهرام دبیری در واکنش به خبر این سایت خبری در خصوص اشتباه کارشناسی در پروژه لوپ توانیر اظهار داشت: کمیسیون عمران شورای شهر به این پروژه ورود کرده و بعضی مطالب مطرح شد، بنده به این محل آمدم تا از نزدیک در جریان مساله قرار گیرم.

وی اضافه کرد: مشاور پروژه نظر خود را گفته بود و بعد از تصویب در شورای ترافیک استان، شهرداری آن را اجرایی کرده بود.

رییس شورای شهر تبریز گفت:اعضای کمیسیون عمران شورای شهر حین بازدید از پروژه، متوجه ایرادی می شوند که اگر دیوار به وسط خیابان بیاید، مشکلات ترافیکی بوجود خواهد آورد. در نتیجه نظرات اصلاحی داده شد و معاونت عمرانی شهرداری آن ایراد را جهت اصلاح به مشاور پروژه انتقال می دهد و الان شاهد اصلاح پروژه هستیم و در مجموع هزینه های این پروژه کمتر از برآورد اولیه می باشد.

دبیری افزود: از معاونت عمرانی تشکر می کنیم که در این ارتباط، نظرات کمیسیون عمرانی را لحاظ کرده و این پروژه آنگونه که انتظار داشتیم با سرعت و کیفیت خوب تمام شود.

نظرات

Ar_Az
RU

باسلام خدمت آقایان ببخشید ما تعدادی از بازنشستگان سازمان آتش نشانی مدتی است که به مقام پر افتخار بازنشستگی نایل شده ایم اما نه سکه ونه مانده ی پایان کارمان را سازمان پرداخت نمی کند وهیچکس جواب هم نمی دهند که کی پرداخت میکنیم آیا این رسم باز نشستگی است ؟لطفاکسنیست جواب بدهد.