تبریزبیدار
دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۹:۵۳:۵۱ شناسه خبر : ۱۰۸۲۸۷۲

هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور؛

تراکتور 3- صنعت نفت 0 / هوای تازه از پنجره باز!

تراکتور اولین سه امتیاز فصل را مقابل تیم نفت آبادان دشت کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، تیم فوتبال تراکتور تبریز در حالی لیگ بیست و یکم را شروع کرد که به دلیل پنجره بسته، در بازی اول مقابل گل گهر خریدهای خود را در اختیار نداشت و با شکست سنگین 4 بر یک زمین را ترک کرد.

این تیم در هفته دوم و با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی اش با ترکیب کامل مقابل میهمان خود صنعت نفت آبادان قرار گرفت؛ تیمی که مثل تراکتور، فصل را با شکست شروع کرده بود.

شاگردان منصوریان در هفته اول با یک گل مغلوب ذوب آهن شدند و امروز در غیاب او مقابل تراکتور در تبریز به دنبال جبران بودند. در چنین شرایطی تراکتور بازی را بهتر از حریف آغاز کرد و روی اشتباه دفاع نفت و با تک گل پیمان بابایی، نیمه اول را به سود خود به پایان رساند. تلاش های نفت در نیمه دوم برای جبران حاصلی در پی نداشت و روی دو اشتباه دیگر از سوی مدافعان و دروازه بان این تیم گل های دوم و سوم تراکتور هم به ثمر رسید تا فیروز کریمی اولین سه امتیاز فصل را دشت کرده و شکست سنگین هفته گذاشته را جبران کند.

 

هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران 01-1400
سه شنبه: 1400/08/03 ؛ ساعت: 18:00
ورزشگاه: شهید سلیمانی (بدون تماشاگر)
گروه داوری: روح اله شریفی – محمد راهی – حمید رضا افشون – سعاد وفاپیشه  ، ناظر : ایرج نظری

 


ترکیب تیم تراکتور:

محمدرضا اخباری

ابوالفضل رزاق‌پور
اکبر ایمانی
سامان نریمان جهان
عبدالله حسینی
پیمان بابایی
محمد قادری (سعید واسعی 65)
محمد عباس زاده(48 - بهزاد سلامی)
شاهین ثاقبی (علی فتحی 65 ( هادی حبیبی نژاد     85))
آرش قادری 
عبدالله ناصری

سرمربی: فیروز کریمی

 

 

ترکیب تیم صنعت نفت:

احمد گوهری
میثم تهی‌دست
رضا یزدان دوست (مهدی حنفی 64)
فرزاد جعفری (رضا امانی نژاد 81)
 امید خالدی
محمدرضا غبیشاوی (علی امیری 81)
حکیم نصاری
عباس بوعذار
سید فاخر تهامی (حسن بیت سعید 89)
طالب ریکانی (احمد شریعت زاده 64)
شروین بزرگ

سرمربی: علیرضا منصوریان

 

 

شرح گل:

تراکتور 1 – صنعت نفت آبادان (پیمان بابایی 9): روی پاس اکبر ایمانی که دقت کافی را نداشت، پیمان بابایی با فرصت طلبی توپ را از رضا یزدان‌دوست ربود و در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت؛ او موفق شد با یک ضربه دقیق دروازه گوهری را باز کرده و تراکتور را یک بر صفر از حریف پیش بیاندازد.

تراکتور 2 – صنعت نفت 0 (پیمان بابایی 86): روی پاس زیبای رزاق پور و اشتباه مرگبار تهی دست و فرصت طلبی دوباره پیمان بابایی، این بازیکن در موقعیت تک به تک با گوهری قرار گرفت و توانست گل دوم را به ثمر برساند.

تراکتور 3 – صنعت نفت 0 (سامان نریمان جهان 4+90): گوهری که از دروازه خارج شده بود، خارج از محوطه جریمه با یک اشتباه عجیب توپ را لو داد و سامان نریمان جهان توانست از این اشتباه نهایت استفاده را کرده و گل سوم را بزند.

 

انتهای پیام/