تبریزبیدار
سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱:۱۲ شناسه خبر : ۱۰۸۳۱۶۲

بازنشر گفتگوی تبریزبیدار با شهید فاتح نژاد:

التماس دعای شهادت از سردار دلها / خون حاج قاسم معادلات جهانی را به هم ریخت

بمناسبت شهادت جانباز مدافع حرم صمد فاتح نژاد گفتگوی سال گذشته تبریز بیدار با او را بازنشر می کنیم.

سرویس فرهنگی تبریز بیدار صمد فاتح نژاد مدافع حرم تبریزی جبهه مقاومت اسلامی بعد از تحمل 7 سال جراحات جانبازی در راه دفاع از جبهه مقاومت اسلامی بامداد امروز به یاران شهید خود رجعت کرد.

بمناسبت شهادت این رزمنده عاشورایی، گفتگوی سال گذشته تبریز بیدار با او که به بهانه اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بود را بازنشر می کنیم.

فاتح نژاد در این گفتگو از دیدار خود با حاج قاسم چنین گفت: چند سال قبل در مراسم گرامیداشت شهدای لشکر امام حسین(ع) با حاج قاسم دیداری داشتم، بطوری که لحظه ورود من به مراسم مقارن با لحظه خروج او بود و دقایقی با هم صحبت کردیم.

التماس دعای شهادت از سردار دلها 

وی در خصوص جزئیات این دیدار گفت: حاج قاسم به سمت بنده آمد و سوالاتی از وضعیت من پرسید. وقتی متوجه جانباز مدافع حرم بودن من شد،‌ در آغوش گرفته و چندین بار بنده را بوسید و من هم بغض گلویم را گرفته بود و هر چه توانستم حاج قاسم را بوسیدم.

فاتح نژاد ادامه داد: عرض کردم که سرادر دستت را روی سرم بکش و دعایم فرما و ایشان با بزرگواری فرمود شما ما را دعا بفرمایید، ما دستمان خالی است و حالا افسوس که دست سردار پر شد و حقیر دستم خالی است.

Image title

خون حاج قاسم معادلات جهانی را به هم ریخت

فاتح نژاد با بیان اینکه خون شهید سلیمانی معادلات جهانی را به هم ریخته است، بیان کرد: حال و روزگار دنیا را بعد از سردار ببینید، معتقدم سردار از ۳۱۳ سرباز آقا امام زمان(عج) هستند، چون در نظر این حقیر تمامی حالات یک سرباز آقا امام زمان(عج) در شهید حاج قاسم نمود داشت و ان شاءالله بعد از ظهور آقا امام زمان(عج) انتقام راستین خون این شهید گرفته خواهد شد.

وی در مورد مساله انتقام خون سردار سلیمانی تشریح کرد: یکی از مشیت های الهی در مورد همین انتقام، عدم پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا بود، امیدوارم رئیس جمهور جنایتکار آمریکا به عنوان سیبل زنده ای برای انتقام باشد چرا که رهبر انقلاب فرمودند از همه مسببان این ترور انتقام خواهیم گرفت.

این شهید مدافع حرم در ادامه افزود: تشییع میلیونی پیکر شهید حاج قاسم و آن شور و شوق همه اقشار (اعم از بسیجی، با حجاب، کم حجاب و...) پاسخی در خور برای قاتلین او بود که شاید از هزاران موشک کارا تر بود.

Image title

اشک بر فراق شهید سلیمانی انقلابی و غیرانقلابی نمی شناخت

فاتح نژاد اظهار داشت: باور کنید من کسانی را دیدم در سوگ سردار اشک ریختند که باورم نمی شد چرا که آنها حتی شناختی از انقلاب و آرمان های آن نداشتند و این یک شگفتی بزرگ است.

وی تاکید کرد: انتقام حقیقی خون شهید سلیمانی فقط با ظهور امام زمان(عج) اتفاق می افتد و ایشان انتقام سرباز خود را خواهند گرفت.

فاتح نژاد در پایان گفت: شما را رجوع می دهم به حرف آن بزرگوار که فرمود کفش سردار از سر قاتل او با ارزش تر است. بنده کل ارتش آمریکا و صهیونیسم را برابر با مویی از سردار نمی بینم که بگویم اگر آنها به درک واصل شوند، انتقام گرفته ایم‌ و دل ها آرام نمی گیرد.

انتهای پیام/